Jaunumi

TRUEVIEW VIDEOKLIPU ATKLĀŠANAS REKLĀMAS

19/08/2016
Categories: Uncategorized

TRUEVIEW VIDEOKLIPU ATKLĀŠANAS REKLĀMAS

Katru dienu video koplietošanas vietnē Youtube tiek gan ievietoti, gan apskatīti tūkstošiem jaunu videoklipu, reklāmas rullīšu un cita veida video materiāli. Youtube vietnē vienas minutes laikā tiek augšuplādētas 72 stundas jebkāda veida video satura.

Bieži vien lietotāji izvēloties apmeklēt Youtube video vietni nemaz nezin, ko tie vēlas tur ieraudzīt. Lielākā daļa interneta lietotāju Youtube izmanto kā izklaides rīku, kurā iespējams atrast video ar dažāda veida video saturiem- kreatīviem, uzjautrinošiem, izglītojošiem vai pamācošiem.

KĀ VIDEO REKLĀMAS IZMANTOT SAVĀ LABĀ?

Brīdi, kad lietotājs ir devies uz youtube, kārtējo, interesanto videoklipu medībās, arī Jums ir iespēja paspīdēt ar savu reklāmas kampaņu. Veidojiiet reklāmas saturu interesantu un baudāmu, lai lietotājam būtu vēlme iepazīties arī citiem Jūsu uzņemuma video materiāliem.

Google Adwords programmā Jums ir iespēja izveidot saistošus video reklāmas materiālus izmantojot Trueview programmas formātus. Šīs youtube atklāšanas reklāmas galvenais ieguvums ir tāds, ka Jums nav jāmaksā par to, ja lietotājs nav veicis Jūsu video skatījumu. Izmantojot Trueview Jūs pats varat izvēlēties kādai auditorijai rādīsiet savu reklāmu, un uz kādiem atslēgas vārdiem to balstīsiet, lai Jūsu reklāmas kampaņa parādītos auditorijai, kuru meklējat.

KAS IR TRUEVIEW VIDEOKLIPU ATKLĀŠANAS REKLĀMAS?

Šīs video atklāšanas reklāmas ir īpaši efektīvas, jo, ja lietotājs ir veicis klikšķi uz Jūsu izveidotās video kampaņas, tas nozīmē, ka viņš tiešām ir ieinteresēts Jūsu pakalpojumā. Veicot pārbaudes Trueview atklāšanas reklāmai tika secināts, ka, ja lietotājs ir izvēlējies noskatīties Jūsu atklāšanas reklāmu, tas 24 stundu laikā nonāks jūsu satura lapā un veiks vismaz vēl vienu skatījumu, kādam no Jūsu produktu videoklipiem.

Atklāšanas reklāmas tika izveidotas, lai piedāvātu lietotājiem variantus, kad tie ir jauna videoklipa meklējumos. Šīs video reklāmas (pirms tam zināmas kā Trueview attēla reklāmas) ir izstrādātas tā, lai lietotājs būtu ieinteresēts atklāt jūsu brenda saturu. Atklāšanas reklāmām tiek mainīts netikai nosaukums, bet arī pašas video reklāmaskreatīvākas, saistošākas, lai Youtube būtu atrodama tikai pilnīga informācija. Šīs atklāšanas reklāmas sasniedz līdz 5 reizēm vairāk klikšķu (aicinot lietotājus uz darbību) nekā Trueview videoklipā ievietotās reklāmas. Šīs reklāmas iespējams redzēt arī meklējot video mobilajās ierīces. Pateicoties šīm izmaiņām, kuras ieviestas Trueview video atklāšanas reklāmas attīstībā, vidējais klikšķu skaits ir palielinājies par 11 procentiem.

Trueview video kampaņu Jums ir iespēja izveidot savā Google Adwords kontā. Šādas video kampaņas ir lielisks un kreatīvs veids, kā komunicēt un sasniegt savu mērķauditoriju.

Trackback URL https://ademia.lv/trueview-videoklipu-reklama/trackback/

Comments are closed