Pakalpojumi

Izvēlieties Ademia un sasniedziet labākos rezultātus!

Lai sasniegtu arvien labākus rezultātus – izvēlieties profesionāļu komandu, kas ikdienā strādā ar dažādām reklāmas platformām un regulāri papildina savas zināšanas.
Izvēloties Ademia pakalpojumus, pieredzējuši speciālisti ne tikai efektīvi izvietos reklāmas internetā, bet arī uzlabos mājas lapas kvalitāti un palīdzēs sasniegt biznesa mērķus. Palīdzēsim uzstādīt mājas lapas statistikas analītikas rīkus un rekomendēsim efektīvākos uzskaites risinājumus.

Uzzini sava uzņēmuma izaugsmes iespējas

Sazināties
Reklāmu kontu apkalpošana

Piedāvājam pilna servisa reklāmas kontu apkalpošanu dažādās platformās - Google AdWords, Yandex , Bing u.c. Pakalpojumā ietilpst gan tirgus izpēte, gan atslēgvārdu atlase un reklāmu izveide. Optimizēsim reklāmas, uzlabojot pārdošanas rezultātus un apjomus un sniegsim regulāras atskaites par padarīto, kā arī rekomendācijas par turpmāko darbību veikšanu un uzlabojumu nepieciešamību.

Analītikas uzstādīšana

Uzstādīsim Google Analytics Jūsu reklāmas kontiem. Izmantojot analītikas rīkus iespējams precīzi uzzināt apmeklējuma avotus un to apjomus, vēlamo mērķu izpildi un citu svarīgu lēmumu pieņemšanai nepieciešamo informāciju. Analītika nodrošina ieguldīto izmaksu efektīvu kontroli, kas, savukārt, bieži vien var nozīmēt būtisku peļņas palielināšanos. Sniegsim regulāras atskaites par rezultātiem.

Mārketinga stratēģijas izstrāde

Sasniedziet sava uzņēmuma mērķus, izmantojot pārdomātu mārketinga stratēģiju. Mēs izstrādāsim plānu, kas palīdzēs gūt labākus rezultātus, saglabājot Jūsu uzņēmuma individualitāti. Sekojot līdzi jaunākajām tendencēm, stratēģiju veidosim atbilstoši nozares aktulitātēm, izmantojot efektīvus rīkus. Piemeklēsim Jūsu uzņēmumam atbilstošos komunikācijas veidus un kanālus.

Reklāmas konta audits

Mēs piedāvājam Google Adwords reklāmu auditu, kā rezultātā uzzināsiet, cik varat ietaupīt un kādus rezultātus sasniegsiet, ja ar Jūsu reklāmām strādās mūsu komanda. Saņemsiet savu reklāmu kvalitātes un efektivitātes novērtējumu, kā arī rekomendācijas reklāmu radītāju uzlabošanai, kampaņu optimizēšanai un mūsu piedāvājumus Jūsu mērķu ātrai un efektīvai sasniegšanai.

Uzlabo reklāmas kontu rezultātus jau šodien!

Piesakies!