Jaunumi

JAUNUMS – ’Property” pārvietošana starp kontiem

19/09/2016
Categories: Uncategorized

google-analitika
Google Analytics misija ir piedāvāt saviem lietotājiem pasaules līmeņa datu analīzi. 2016. gada, 13. septembrī Google nāca klajā ar jaunumu, kuru ikviens no datu analīzes lietotājiem ar dedzīgu nepacietību gaida izmantot. Google Analytics jeb Analytics 360 piedāvās iespēju pārvietot “properties” starp kontiem.

Google Analītika uzskata, ka ir svarīgi nepārtraukti uzlabot savas sistēmas darbību, lai tā būtu pieejamāka un ērtāk izmantojama visiem lietotājiem. Tiek paredzēts, ka ieviestais jaunums krietni vien palīdzēs lietotājiem, un novērsīs daudz lieku galvassāpju.

Priekšrocības

Vieglāk pārskatāmi un sakārtojami konti

Google Analytics pastāv jau vairāk, kā dekādi, un ir pagājis krietns laiciņš, kopš daudzi no klientiem izveidoja savus pirmos kontus šajā analītikas sistēmā. Līdz šim, ik reizi, kad kontā tika radīta “property” mape, tā uz mūžu tika izmitināta šajā kontā. Ar šobrīd izveidoto jaunumu- “property pārvietošanu”, jums ir iespēja vienkāršot savus kontus, un sagrupēt “property mapes” vienkopus, un šādā veidā veikt loģiskākus grupējumus, pakārtojot tos atbilstoši savām biznesa vajadzībām.

Kā tas strādā?

Mēs visi zinam cik dārgi mums izmaksātu tas, ja mums būtu nepieciešams no jauna pievienot uzskaiti savai mājaslapai (“retag”), tādēļ tam tika pievērsta pastiprināta uzmanība. Izmantojot jauno iespēju un pārvietojot “properties”, tā neiekļauj nekāda veida uzskaites pievienošanu pa jaunu (“retagging”). “Property” pārvietošana ir pilnīgi nodrošināta tikai caur Google Analytics adminstrātora sekciju.

“Properties” pārvietošana

Lai spētu pārvietot “properties” no viena konta uz otru, Jums ir nepieciešama pilnīga pieeja abiem kontiem. Tas nozīmē, ka jums jābūt pieejamām, gan labošanas gan lietotāju pārvaldības iespējām, visos kontos, starp kuriem vēlaties pārvietot īpašumus ”properties”. Šīs prasības ir uzstādītas, lai tikai autorizētiem kontu īpašniekiem būtu pieeja šīs spēcīgās darbības izmantošanai, un ja arī ir izdarīta kāda kļūda, tad lietotājam būtu iespēja īpašumu “properties” pārvietot atpakaļ.
Lai sāktu šo darbību, jums jāpieslēdzas savam Google Analytics kontam un jādodas uz adminstrātora sekciju. Pēctam dodieties uz īpašuma uzstādijumiem “Property settings” īpašuma lapā, kuru vēlaties pārvietot un izvēlieties “Move property” pogu, augšpusē, labajā stūrī. Apmēram šādi izskatās darbība:

google-analitika

 

Izmantojiet šo funkciju, kad vien Jums ir nepieciešamība. Šī ir tikai viena no funckijām, ko Google Analytics ir izveidojusi, lai pastāvīgi uzlabotu šo analītikas programmu ērtāku lietošanai saviem lojālajiem lietotājiem.

Avots: Google Analytics 360 Suite

Trackback URL https://ademia.lv/jaunums-property-parvietosana-start-kontiem/trackback/

Comments are closed