Jaunumi

CEĻO KOPĀ AR GOOGLE

21/09/2016
Categories: Uncategorized

CEĻO KOPĀ AR GOOGLE

Google Trips

Starp nogurdinošajām darba dienām piecas reizes nedēļā un mājas darbiem nedēļas nogalēs, ikviens no mums ir pelnījis uz mirkli atvilkt elpu un redzēt nedaudz vairāk par ierastajām astoņām sienām (četras mājās, četras darbā).

Ikviens no mums piekritīs, ka doties ceļojumā, un atklāt jaunu pasauli sev apkārt ir aizraujoši. Kā saka- ceļošana, ir vienīgā lieta par kuru maksājot mēs kļūstam bagātāki, pilni emocijām un pieredzes. Un tā arī ir.

Tikai brīžiem plānojot savu brīnišķīgo ceļojumu, sāk rasties sajūta, ka esi sācis strādāt vēlvienā darbā. Tik daudz kas jāsaplāno- lidmašīnas biļetes, viensīcas, restorāni, apskates vietas un protams karte, lai to visu atrastu, nemaz nerunājot par koferi, kurā ielikt gribās gan zeķes, gan visas sava suņa mīļākās bildes.

Ir lietas, kur Google tev nevar palīdzēt, piemēram, kofera krāmēšanā ( lai gan, varam piedāvāt youtube bloggeru ieteikumus). Tomēr, lai ceļojuma plānošanu padarītu patīkamāku Google piedāvā jums lejuplādēt tās jaunizveidoto aplikāciju- “Google Trips”. Šī aplikācija Jums ļaus soli pa solim saplānot savu ceļojumu, atzīmējot tajā draugu ieteiktās apskates vietas un restorānus, internetā atrasto informāciju, youtube blogeru ieteikumus, utt.

Mēs visi zinām, cik daudz stresa var radīt sajūta, kad izkāpjot no lidmašīnas un esot jaunā vietā, nezināt uz kuru ziemeļu vai dienvidu pusi tagad doties. Aplikāciju ir iespējams lietot bez interneta un Wifi pārklājuma, kas nozīme to, ka vienīgais kas Jums nepieciešams lai atrastu visu sev nepieciešamo ir- mobilais tālrunis un lādētājs, ja nu telefons no aktīvas lietošanas izlādējas.

Ja esat drošs par savu galamērķi un pilnā gatavībā plānot savu neaizmirstamo ceļojumu, tad meklējiet un lejupielādējiet “Google Trips” mobilo aplikāciju jau tagad! Šo aplikāciju iespējams iegūt bezmaksas gan App Store, gan Google Play veikalā. Pašlaik tā ir arī pirmajā vietā App Store trendos, un 5.vietā Google Play veikala trendos.

Aplikācijā ir iespējams izvēlēties ceļojuma galamērķi, norādīt kādu laiku pavadīsiet atvaļinājumā, un salikt visu pa plauktiņiem:

• Rezervācijas;
• Vietas, kuras vēlaties apskatīt;
• Saraksts ar saglabātajām vietām no draugu ieteikumiem;
• Dienas plāni;
• Restorāni un lielveikali;
• Kas jāzin par pilsētu, kurā atrodies;
• Transports, un iespējas pārvietoties savādāk.

Ja Jums sagādā problēmas darboties ar aplikāciju, tad iesakām Jums doties uz Google oficiālo blogu un iepazīties ar īsu pamācību aplikācijas lietošanā, pa soļiem. Lai veiksmīgs ceļojums un vienreizēja pieredze!

Trackback URL https://ademia.lv/google-trips/trackback/

Comments are closed