Jaunumi

Google reklāmu veidošana

10/11/2017
Categories: Uncategorized

Mūsdienās interese par Google Adwords un tā izmantošanu joprojām nav mazinājusies. Arvien vairāk cilvēku aktīvi interesējas par šo rīku un tā piedāvātajām iespējām. Viņi vēlas saprast, kas vispār ir Google Adwords, kā tas darbojas un kā izmantot šo rīku pēc iespējas efektīvāk, lai tas spētu uzlabot un attīstīt viņu uzņēmējdarbību. Visvairāk intereses pieaugumu iespējams novērot, palasot pasaulē populārus blogus un forumus, kuros regulāri tiek uzdoti dažādi jautājumi par Google Adwords. Tāpēc arī pēdējā laikā biežāk tiek publicēti raksti, kur speciālisti cenšas atbildēt uz šiem jautājumiem un izskaidrot Google Adwords dažādās nianses un aspektus.

Aicinām Jūs iepazīsties ar zemāk redzamo tabulu, kurā veikts salīdzinājums starp 20 dažādām industrijām vidējam CTR.

Piedāvajam iepazīties arī  ar wordstream pētījumu, kurā salīdzināta vidējā  “maksa par klikšķi’, vidējā klikšķu un impresiju skaita attiecība un vidējo maksu par darbību (gan search, gan display formātā). Apskatot tabulas Jums būs iespēja veikt salīdzinājumu un izdarīt secinājumus par to, kādus rezultātus jums būtu iespējams sasniegt izmantojot Google Adwords reklāmas savā industrijā.

google-advertising-benchmarks-average-ctr

Foto tabula : http://www.wordstream.com/blog/ws/2016/11/01/google-advertising

Kā zināms, lai apgūtu ko jaunu, tam jāvelta kāda daļa sava brīvā laika, bet mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā gan ikdienā, gan darba gaitās laiks ir ļoti svarīgs resurss. Tāpēc, lai iepazīstinātu Jūs ar to, kā darbojas Google Adwords, esam sagatavojuši Jums trīs īsas wordstream.com video sērijas, kas lieliski paskaidros Adwords sistēmu un tās darbības pamatus. Veltiet šiem video vien 3 minūtes laika, un uzziniet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par Google Adwords reklāmām.

Video: Kā darbojas Google Adwords reklāmas?

Video: Cik maksā reklāmas izvietošana Google Adwords?

Video: Google reklāmu atdeve un sniegums Industrijām

Ja arī Jūs vēlaties uzlabot sava uzņēmuma darbības rezultātus, izmantojot Google Adwords, tad uzticiet to Ademia ekspertiem. Mēs palīdzēsim Jums sasniegt Jūsu nospraustos mērķus. Sazinieties ar mums un piesakieties bezmaksas konsultācijai jau tagad!

Trackback URL https://ademia.lv/google-reklamu-veidosana/trackback/

Comments are closed