Jaunumi

Google Reklāmu akadēmija

21/10/2017
Categories: Uncategorized

2016. gada 12. oktobrī Google paziņoja par ieviesto jaunumu tīkla lietotājiem- “Google Reklāmu akadēmiju”. Akadēmijas mērķis ir palīdzēt lietotājiem iegūt zināšanas Google reklāmas biznesā. Apmācību kurss reklāmu akadēmijā ilgst vairākas stundas, taču to noslēdzot iespējams iegūt labākus rezultātus savām kampaņām un uzlabot reklāmu veiktspēju. Google Reklāmu akadēmija izglīto lietotājus par Google reklāmas produktiem, un piešķir nepieciešamās prasmes, lai Jūs būtu veiksmīgs šo produktu lietotājs.

Priekšrocības

Akadēmijai iespējams piekļūt gan no datora, gan plašetes, gan viedtālruņa. Dodoties cauri reklāmas kursam, nav ierobežots laiks, un Jūs ar to varat iepazīties sev atbilstošā tempā.

Audzē produkta atpazīstamību

Google reklāmu akadēmija māca, kā audzēt sava zīmola atpazīstamību un sasniegt  augstākus rezultātus Google reklāmu tīklā. Pēc katras nodaļas pabeigšanas Adwords vai Doubleclick programmām, Jums tiek piedāvāta iespēja atbildēt uz jautājumiem par katras nodaļas tēmu, un pārbaudīt savas iegūtās zināšanas. Gala rezultātā- Jums būs iespēja nokārtot “Google Adwords” eksāmenus, Google Partner lapā. Viens eksāmens ilgst aptuveni vienu līdz divas stundas, un tajā tiek uzdoti no 80 līdz 120 jautājumi.

Eksāmens tiek ieskaitīts, ja esat atbildējis pareizi vismaz uz 80% eksāmena jautājumu. Lai iegūtu Google Adwords sertifikātu nepieciešams nokārtot divus eksāmenus- “Adwords Fundamentals” un vienu no pieciem citiem piedāvātajiem eksāmeniem, Google Partners lapā- Search Advertising, Display Advertising, Video Advertising, Shopping Advertising vai Mobile Advertising. Eksāmenus iespējams nokārotot visām tēmām (ja ir vēlme), bet , lai iegūtu sertifikātu, nepieciešami divi nokārtoti eksāmeni.

Ja kārojat iegūt Google Analytics sertifikātu, Jums Google partners saitē būs nepieciešams nokārotot tikai vienu eksāmenu. Googla Analytics ir programma, ar kuras palīdzību Jums ir iespēja mērīt savu reklāmas kampaņu veiktspēju.

“Ademia” ir viens no Google parneruzņēmumiem, kuram kopumā pieder 28 eksāmenu sertifikāti. Trīs sertifikāti ir uzņēmuma specializācijās- reklāma “Search” tīklā, reklāma mobilajās ierīcēs un reklāma “shopping” tīklā, kā arī  25 individuālie speciālistu sertifikāti.

Iegriezies Google Partners lapā, lai uzzinātu par jaunumiem

Google regulāri papildina mācību kursus, ceļvežus un iepējas sasniegt vēlamos rezultātus ātrāk. Jums būs iepēja iemācīties Google Adwords pamatus, kā arī nostiprināt savas jau esošās zināšanas.

Ko iesākt, ja šādām aktivitātēm, Jums nav laika?

Google Partners piedāvā sarakstu ar uzņēmumiem, kuri ir sertificēti Google Adwords speciālisti un sniedz savus pakalpojumus arī citiem uzņēmumiem.

Izvēlieties uzņēmumu, kurš ieguvis Google Partner žetonu!

Google Partners žetonu ir iespējams iegūt, ja uzņēmums parādijis izcilas prasmes darbā ar Google Adwords kontiem, pārzin Adwords cenu politiku, parādījis izcilus rezultātus savu klietnu kontos un uzņēmumam ir iespaidīga klientu datu bāze.

google-partners

Ademia ir viens no sertificētajiem Google Partners žetona ieguvējiem. Ja Jums nepieciešama konsultācija Google Adwords kontu uztruēšanā, vai vēlaties pašreizējo kontu bezmaksas revīziju- SAZINIES ar mums jau tagad!

Trackback URL https://ademia.lv/google-reklamu-akademija/trackback/

Comments are closed