Jaunumi

Google paziņo par 4 jauniem reklāmu veidiem

06/10/2015
Categories: Uncategorized

Google jau tā sniedz milzīgas iespējas uzņēmumiem, mediju aģentūrām reklāmas speciālistiem, bet Google pie tā neapstājas un ir paplāšinājis jau šīs plāšāš iespējas ar 4 jauniem reklāmas veidiem. Visnozīmīgākais no jaunajiem reklāmas veidiem sķiet auditorijas izveide pēc e-pastu sarakta, bet par to vēl agri spriest, pirms nav izmēģināti visi šie 4 jaunie reklāmas veidi.

1. Augšupielādēt un rādīt reklāmu konkrētai e-pastu grupai.

Šis reklāmas veids ļaus rādīt reklāmas vissvarīgākajeim lietotājiem. Tas būs noderīgi uzņēmumie, kuri vēlēsies paplašināt savu klientu komūnu, komunikāciju un nostiprināt atgriezenisko saiti ar saviem potenciālajiem jeb esošajiem klientiem.

google reklama 1

2. “Pirkt” pogas uz Youtube video.

Ir daudz Youtube video, kur lietotāji reklamē, izvērtē un stāsta par kādiem produktiem. Bieži vien šajos video ir dzirdamas frāzes kā “Lai iegādātos šo produktu spied uz saites video aprakstā”, bet tas nav diez ko efektīvi un ērti. Tagad ši frāze, ja ne pazudīs vispār no Youtube video dzirdamajām frāzēm, tad būs dzirdama retāk gan.

google reklama 2

3. Super vienkāršs mobilo aplikāciju mārketings.

Tagad reklamēt savu mobilo aplikāciju būs daudz vienkāršak un ērtāk, patiecoties šim jaunajam Google reklāmas veidam. Reklamēt savu aplikāciju varēs Google Search, Google Play, Youtube un Google Display Network.

google reklama 3

4. Uzzināt, kad lietotāji meklē Jūsu brendu Youtube.

Youtube ir otrs lielākasi meklētājs internetā un tāpēc tā meklējuma rezultātu statiska Jūsu uzņēmumam ir svarīga un šis jaunas papildinājums noteikti noderēs. Redzot Jūsu reklāmas lietotāji bieži vien veic papildus meklējumos citos meklēšanas rīkos un šī jaunā funkciju spēs izprast lietotāju meklējumus Youtube meklētājā.

Ar visu rakstu pilnībā (angļu valodā) var iepazīties šeit.

Ja tev nepieciešama palīdzība ar Google Adwords, tad droši spied šeit.

 

 

 

Trackback URL https://ademia.lv/google-pazino-par-4-jauniem-reklamu-veidiem/trackback/

Comments are closed