Jaunumi

DIGITĀLĀ MĀRKETINGA NEPIECIEŠAMĪBA TAVAM PRODUKTAM VAI PAKALPOJUMAM

04/10/2016
Categories: Uncategorized

ademia-lv

Šobrīd internetu pasaulē aktīvi izmanto 46,1% pasaules iedzīvotāju, kas ir vairāk kā 3 miljardi cilvēku. Internets ir vieta, kur iespējams atrast sev nepieciešamo informāciju, skatīties filmas, dalīties ar saviem piedzīvojumiem, bildēm, video un pieredzi. Tā ir vide, kur iegūt informāciju, un kur iepazīstināt lietotājus ar savu.

Ja reiz izmanto internetu, tad droši vien zini, kādi ir tavi kritēriji, pēc kuriem izvēlies sekot sociālo tīklu lapām vai veikt pirkumus interneta mājas lapās- lielākā daļa interneta lietotāju sociālajos tīklos izvēlas sekot līdzi lapām, kas publicē smieklīgas bildes sociālo tīklu kontos, vai arī “like” un “share” konkursos piedāvā iespēju iegūt bezmaksas lampu, gultu, Iphone vai BMW X5 (starpcitu, netici visam ko redzi). Tāpat, lietotāji daudz labprātāk uzturas mājaslapās, kas ir ar skaistu dizainu, interesantu un informatīvu saturu, ātri ielādējas.

Jums nekavējoties nepieciešams iegūt informāciju- kas ir pirmā vieta, kur to meklējat? Google vai sociālie tīkli, vai ne? Ja jums pirmais informācijas avots ir cits, tad apsveicu- jo stipri atšķiraties no 1.17 miljardiem pasaules iedzīvotāju, kuri lieto Google meklētājpārlūku un sociālos tīklus informācijas iegūšanai katru dienu. Google katru sekundi apstrādā vairāk kā 40 tūkstošus meklējumu, 3,5 miljardi no informācijas katru dienu tiek tulkota un pielāgota lietotājam un kopumā, gada laikā šajā pārlūkā tiek veikti 1.2 trilijoni meklējumu.

Skatoties uz šo informāciju kā uzņēmējs- ja produkts vai pakalpojums kuru piedāvājat, tiktu meklēts Google pārlūkā, vai nebūtu jauki, ja Jūsu piedāvājums uzrādītos meklētāja sākumā? Pirms 93 tūkstošiem citu rezultātu?

Tas ir iespējams! Laipni lūgti digitālā mārketinga pasaulē! Latvijā ir vairākas digitālā mārketinga aģentūras, kuras piedāvā optimizēt jūsu mājas lapas, to saturu, kā arī piedāvā maksas reklāmu, lai Jūsu piedāvātais produkts ieņemtu Google rezultātu pirmās vietas. Pozitīvākais ir tas, ka, jums nebūs jāmaksā par to, ka reklāma tiek parādīta potenciālajiam klientam. Maksa par pakalpojumu tiks rēķināta tikai tad, kad lietotājs būs izvēlējies aplūkot tieši jūsu produktu un uzlikšķinās uz jūsu reklāmas.

Tomēr, lai nokļūtu meklētāja programmas augšpusē, par reklāmu ne vienmēr ir jāmaksā. Pirmās vietas rezultātos iespējams iegūt ne tikai ar maksas reklāmu. Kvalitatīvs un pilnvērtīgs saturs, kā arī objektīva atslēgas vārdu izmantošana, kuru iespējams noteikt ar SEO palīdzību, jūs var ierindot meklētāja pirmajās vietās.

“Ademia SIA” ir sertificēts Google sadarbības partneris, kurš piedāvā digitālā mārketinga pakalpojumus Latvijā un ārzemēs. Pēc “Ademia SIA” pieredzes un datiem, ar kvalitatīvu pakalpojumu un saturu, ir iespējams samazināt uzņēmuma mārketinga izmaksas līdz pat 70%.

Ademia piedāvā digitālā mārketinga speciālistu pakalpojumus un ir gatavi nodrošināt jūs ar labākajiem rezultātiem, maksimālu klientu skaitu, un ieņēmumu pieaugumu. Kopumā digitālajā mārketingā ir ļoti daudz nišas, kuras uzticot speciālistiem, Jums ir iespējams savu uzņēmumu pacelt augstākā līmenī un vienmēr būt soli priekšā konkurentiem.

Mārketinga stratēģija, maksas reklāmas, SEO, sociālie tīkli, e-pasta mārketings, satura mārketings, mājas lapas dati un analītika, kā arī mājas lapas modernizācija.

Piesaki savam uzņēmumam bezmaksas konsultāciju ademia.lv un kopā ar mūsu sertificētajiem Google speciālistiem paceliet savu uzņēmumu citā līmenī. 

Vienmēr soli priekšā konkurentiem!

Trackback URL https://ademia.lv/digitala-marketinga-nepieciesamiba-tavam-produktam-vai-pakalpojumam/trackback/

Comments are closed